{ S Z A B L O N A R T }
Nowa odsłona 01.10.07.

Heloł ;) W chwili wolnego czasu troszeczkę usprawniłam stronę, wizualnie niewiele się zmieniło, lecz strona ładuje się teraz szybciej z powodu zmian wprowadzonych w kodzie (jest go o połowę mniej xD).
Nowych szablonów na razie niestety nie ma. Musicie się zadowolić tymi, które są. Mam trochę nowych grafik, ale nie mam czasu żeby napisać do nich html'a.. Acha i jeszcze jedna sprawa: nie gwarantuję, że wszystkie maile, które piszecie, do mnie docierają, bo mam tak zaspamioną skrzynkę, która jest nie-do-uratowania i praktycznie z niej nie korzystam, bo torpeduje mnie setkami maili dziennie. Także jakby co to piszcie na gg. Tylko z sensem, proszę!Szablony ;P 14.09.06.

Jednak znalazłam trochę czasu i w końcu wyczarowałam nowe szablony :-) Znalazłam także osobę do pomocy - Olę (ksywa: bitter lemon). Ciekawa osóbka (w znaczeniu pozytywnym rzecz jasna :) A powracając do szablonów to na jednym z nich widnieje moja kuzynka (którą sfotografowałam tak, że jej nie widać ;P). Mam na myśli ten szablon z sylwetką dziewczyny w zachodzie słońca. Ach. Brzmi romantycznie. W ogóle z tych sześciu szablonów połowa jest 'love'.. cóż, yy, tak wyszło :)
Strona 19.07.06.

Witam po długiej przerwie! ;P Chciałam tylko oznajmić, że w najbliższym czasie nie będę już dodawała szablonów, ponieważ po 1) jest ich coś około 80 - i tyle chyba wystarczy, a po 2) już specjalnie nie mam ochoty ich już robić. Nie mówię, że nie pojawią się żadne, bo mam sporo grafik, ale bez html'a, które nadal czekają. Więc może, w mozolnym tempie zrobię jeszcze kilka szablonów. Generalnie jeśli chodzi o tą stronę to za wiele się nie zmieni. No i są wakacje - trzeba się trochę rozerwać, nie? ;P Sami rozumiecie :)Szablony 02.03.06.Problem z serwerem - naprawiony 04.02.06.

Z przykrością muszę oznajmić, że wystąpił problem z serwerem, na którym znajdowały się wszystkie szablony. Wszyscy Ci, którzy pobrali ode mnie szablon na swojego bloga, utracili go z tego względu, że byłam zmuszona przenieść szablony i grafikę do nich na inny serwer (zmieniły się adresy do grafik). Aby odzyskać szablon, wystarczy ponownie go pobrać - wszystko jest już naprawione. Mam nadzieję, że nigdy już nic takiego się nie wydarzy, szablony są już bezpieczne na serwerze tej strony. Przepraszam wszystkich, którzy utracili szablony.Witam w Nowym Roku! 08.01.06.

Z okazji, że mamy już 2006 rok, przygotowałam kilka szablonów:Wesołych Świąt! 23.12.05.

Życzę wszystkim Wesołych Świąt, szczęśliwego Nowego Roku, spełnienia marzeń i wielu prezentów! I udanej imprezy sylwestrowej, o ile taka będzie miała miejsce. No i czego tam jeszcze chcecie... Bądźcie grzeczni, a Św. Mikołaj o Was nie zapomni :) A tymczasem zapraszam tutaj: klik!.Nowe szablony:) 14.12.05.Wygląd 04.12.05.

Siema:) Zmieniłam oprawę graficzną na stronie, bo szczerze mówiąc na poprzednią już nie mogłam patrzeć. Teraz jest chyba ładniej:) Szablony już..no już prawie gotowe, pojawią się około Nowego Roku. Aha i jeszcze wspomnę, że ta strona bierze udział w projekcie z informatyki, dlatego ją trochę ulepszyłam i jeszcze pewnie poprawię, żeby efekt był jak najlepszy. Dlatego piszcie jakieś ładne wpisy w Księdze Gości, żeby nie było :P A, i błagam Was nie piszcie do mnie na gg, że jesteście za głupi, żeby zrozumieć kurs, który napisałam, bo ja już na to niestety nic nie poradzę, a za Was szablonów na pewno nie będę robiła. Po prostu szkoda mi czasu to tłumaczyć - napisałam kurs właśnie po to, aby uniknąć ciągłego nękania mnie e-mailami i przez gg. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie. Ok, pozdrawiam wszystkich, trzymajcie kciuki za tę stronę:)Efekty i Skrypty 06.10.05.

Siema! Na stronie pojawił się dział - Efekty i skrypty - w którym znajdziecie efekty odnośników na swojego bloga lub stronę! Znajduje się tam też kilka pomocnych skryptów i innych ciekawych rzeczy, które urozmaicają bloga. W przyszłości oczywiście przewiduję zwiększenie ich ilości, ale na razie nie mam więcej pomysłów.I wreszcie - SZABLONY! 29.09.05.Zmiany vol.2 :P 13.09.05.

Jednak usuwam ten Chatbox, bo mi się nie podoba. E tam, taki jakiś dziwny jest - znaczy był. Za to dodałam trochę avatarków i buttonów no i dokonałam kilku drobnych zmian w wyglądzie i w działach. Naniosłam też kilka poprawek tu i ówdzie, pewnie nawet nikt tego nie zauważy:) Powstała nowa kategoria "Miłość" z szablonami. I w odpowiedzi na te wszystkie maile dotyczące nowych szablonów, zaręczam, że pojawią się jakoś niedługo. Teraz, gdy jest szkoła, projekty i inne to nie mam specjalnie dużo czasu na tworzenie. Ehm...tak, no i chyba będę musiała dorobić do wszystkich szablonów w przyszłości arkusze stylów, żeby zastąpić te poprzednie style (w panelu bloga), przeważnie niepasujące do szablonu. Zobaczymy. Pozdrawiam jak zwykle:)Zmiany 12.08.05

Hejka! Na stronie doszło do kilku zmian; pojawił się m.in. Chatbox  - wolałabym jednak nie widzieć w nim zgłoszeń dotyczących pobrania szablonu - w tym celu jest Księga Gości ;). Zmianiłam trochę szablon, powstał dział "Kontakt" oraz "Dodatki". W dziale "Dodatki" znajdziecie na razie spory zbiór avatarów różnej wielkości [50×50, 100×100, 70×90 i inne], punktatorów, buttonów i animowanych obrazków - z upływem czasu na pewno będzie tego więcej. Nowych szablonów na razie nie ma - są w trakcie przygotowania, ale może pojawią się jakieś pod koniec wakacji.
Pozdrawiam!Nowe szablony! 13.07.05.Witajcie! 05.07.05.

Nowa strona z szablonami właśnie ruszyła i mam nadzieję, że szybko się to wszystko rozkręci:) Z Waszą pomocą na pewno się uda! Zachęcam więc do pobierania szablonów - i jestem otwarta na wszelkie propozycje poprawy błędów, gdyż mogłam jeszcze niektórych nie zauważyć. Byłabym też wdzięczna za propozycje dotyczące jakichkolwiek treści na tej stronie oraz za umieszczenie mojego buttona lub linka na swoim blogu czy stronie - i w ogóle dużo rzeczy bym chciała. Lecz co za dużo - to niezdrowo - Pozdrawiam:)